سبک زندگی

نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی

فهرست مطالب

آیا نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی را میدانید؟ گل های مصنوعی نیز به تمیز کردن و رسیدگی دارند. گله مصنوعی سالیان سال زیبا کننده خانه‌های ما هستند، شما میتوانید از این گل‌ها در جاهایی استفاده نمایید که هیچ گل طبیعی نمی تواند در آن منطقه رشد کند. اما گرد و غبار بر روی همین گل‌ها مینشیند و ظاهر ‌آنها را زشت می‌نماید.

پس همین حالا نسبت به تمیز کردن آنها و نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی اقدام نمایید، گاهی اوقات می‌شود با تکان دادن گل‌ها گرد و غبار را از آن بزداییم اما گاهی این گرد و غبار به گونه‌ای در شکوفه‌های آن نشسته است که دیگر با تکان دادن آن نمی‌توان گرد و غبار را از آن گرفت. برای حل کردن این مشکل می‌توانید از نمک و یک کیسه کاغذی استفاده نمایید و گل‌های خود را به حالت اولیه برگردانید. با محبوب ترین مجله اینترنتی همراه باشید. 

مواد مورد نیاز که در حین انجام کارنحوه تمیز کردن گل های مصنوعی به آن احتیاج خواهید یافت:

  • کیسه های کاغذی برای قراردادن گلها درون آنها
  • نمک
  • قلم مو کوچک
بیشتر بخونید
شیطنت کردن کودک دلیل بر بیش فعالی نیست
نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی
نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی

دستورالعمل و نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی:

  1. کیسه کاغذی را تا نیمه از نمک پر کنید، می‌توانید از کیسه بزرگ‌تر استفاده نمایید و یا هر گلی را در یک کیسه بنا به اندازه‌اش قرار دهید.
  2. اگر می‌توانید گل‌ها و شکوفه‌ها را از ساقه ها جدا کنید و در کیسه‌ی جداگانه‌ای قرار دهید. گر این کار میسر نیست موردی ندارد شما می‌توانید همه ی گل‌ها را به صورت وارونه درون کیسه قرار دهید و درب کیسه را ببندید.
  3. کیسه را تکان دهید تا نمک همه گلبرگ‌ها و شکوفه‌های گل‌های شما را در بر بگیرد. یکبار کیسه را تکان دهید کمی نگه دار دارید و دوباره کیسه را تکان دهید این کار را برای چند دفعه انجام دهید، به این طریق خاک، گرد و غبار از گلبرگ ها میرود. مواظب باشید این حرکات ملایم باشد تا به گل‌ها آسیبی نرسد.
  4. گل‌ها را از کیسه خارج کنید، و با یک قلم مو، نمک‌هایی که بین گلبرگ‌ها و یا برگ‌های گیاه رفته است از آن خارج نمایید.
بیشتر بخونید
نکات مهم قبل از ازدواج
نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی
نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی

دو نکته مهم در رابطه با نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی:

  • شما می‌توانید از این نمک برای تمیزی بقیه گل‌هایتان استفاده کنید.
  • از این روش برای تمیزی گل‌هایی که خشک کرده‌اید استفاده نکنید چرا که این گل‌ها در مقابل این حرکات شکننده و آسیب پذیر هستند.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا