پوست و مومد و زیبایی

4 مرحله تا رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی

فهرست مطالب

بهترین راه برای رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی چیست؟ سیاه دور چشم می تواند از کبود خواب، آلرژی، وراثت و هورمون ها و … باشد. سیاهی دور چشم باعث می شود شما خسته و بیمار به نظر برسید. راه های زیادی برای درمان سیاهی زیر چشم وجود دارد اما شما می توانید با استفاده از یک روش مناسب در هنگام آرایش کردن، سیاهی دور چشم خود را کمتر کنید. با محبوب ترین ها همراه باشید تا این رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی که 4 مرحله دارد را بشناسید.

مرحله 1 رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی :

اول از همه کرم پودر همیشگی خود را استفاده کنید و با استفاده از اسفنج ویا انگشتتان آن را دورچشمتان هم بزنید و با یک ماساژ ملایم آن را پخش کنید تا جذب شود. دقت کنید که حتما” کرم پودر جذب پوستتان شده باشد.

رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی
رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی

مرحله 2  رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی :

سپس از کانسیلر استفاده کنید. در بازار کانسیلرهای مختلفی برای پوشاندن انواع مختلف سیاهی های دور چشم وجود دارد. اگر رنگ سیاهی دور چشم شما به بنفش متمایل است از یک کانسیلر با تن زرد استفاده کنید اما اگرسیاهی دور چشمتان به رنگ آبی متمایل است از یک کانسیلر باتن نارنجی استفاده کنید. وقتی کانسیلر مناسب را انتخاب کردید آن را به دور چشمتان بزنید و با ضربات نوک انگشت سعی کنید آن را محو و یکدست کنید.در ابتدا ممکن است حس کنید صورتتان کمی غیر طبیعی شده است اما بعد از طی کردن مراحل بعدی و در پایان ، این حالت از بین می رود.

بیشتر بخونید
چگونه آرایشی زیبا داشته باشیم

مرحله 3 رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی :

بعد از اینکه کرم پودر و کانسیلر را استفاده کردید از پنکک یا پودر استفاده کنید. پنکک را به همه جای صورت خود از جمله زیر چشمهایتان بزنید.

رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی
رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی

مرحله 4 رفع سیاهی زیر چشم با متد آرایشی :

چشمتان بمالید تا کرم پودر و کانسیلر پاک نشود. دوباره از کانسیلر استفاده کنید و مثل دفعه اول با با ضربه زدن توسط نوک انگشتان خود، آن را محو کنید. اما توجه داشته باشید که رنگ کانسیلری که بار دوم استفاده می کنید با کانسیلری که در ابتدا از آن استفاده کردید باید متفاوت باشد.

 

مطالب مرتبط:

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا