دکوراسیون

نورپردازی سقف های داخلی

نورپردازی سقف های داخلی چه تاثیری بر زیبایی خانه و جذابیت آن دارد؟ برای چه مکان هایی نورپردازی سقف مناسب می باشد؟ با محبوب ترین ها همراه باشید تا در ادامه به بررسی انواع نورپردازی سقف های داخلی و تاثیر آن بر جلوه و شیک شدن خانه بپردازیم.

انواع نورپردازی سقف های داخلی

اهمیت استفاده از نورپردازی سقف های داخلی چیست؟ برخی اوقات پودرهای بیرون زده بتنی یا تیرهای عظیم فلزی منظره بسیار بدی را برای ساکنین خانه یا محل کار ایجاد می کنند که یکی از روش های پوشش این بیرون زدگی ها ایجاد سقف های کاذب همراه با طراحی نما و نورپردازی زیبا است. استفاده از نورپردازی سقف های داخلی می تواند تمامی عیوب سقف را از بین ببرد و همچنین زیبایی خاصی را به نمای داخلی خانه شما بدهد.

ایده هایی برای نورپردازی سقف خانه
ایده هایی برای نورپردازی سقف خانه

معرفی انواع مدل نورپردازی سقف خانگی و اداری

توجه به این نکات طلایی باعث شادمانی بیشتر در زندگی و آرامش روانی بیشتر در خانه یا محل کار برای ساکنین یا کارمندان می شود. از دید یک طراح طراحی نما  در روز برای ساختمان بسیار حساس و مهم است زیرا اولین فضای ارتباط دهنده ساختمان با محیط طراحی نمای ساختمان است اما نورپردازی یک ساختمان در شب مسئله حساس تر و سخت تری است زیرا طراحی نمای یک ساختمان بسیار معمولی نیز میتواند به یک جاذبه توریستی در شب تبدیل شود و یا یک ساختمان بسیار زیبا به منظره ای هول انگیز در نمای شب.

نورپردازی سقف رستوران
نورپردازی سقف رستوران

اما چطور باید یک نورپردازی سقف های داخلی کرد؟ اولین نکته در نورپردازی طراحی نما توجه به رنگ وشدت نورها است مسئله دیگر اینست که نور ها نباید به داخل ساختمان بیایند زیرا باعث رنجش افراد داخل آپارتمان می شوند و اما نکته دیگر آنست که در طراحی نمامنبع نور نباید جز در موارد خاص دیده شود.

بیشتر بخونید
ویژگی رنگ ها چیست؟ در هر جا از چه رنگی استفاده کنیم؟

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

5/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا